…KAŻDY POWINIEN ODWIEDZIĆ EKOCENTRUM ICPPC ABY ZOBACZYĆ, ŻE MOŻNA ŻYĆ WYGODNIE I CIEKAWIE NIE NISZCZĄC NATURALNEGO I KULTUROWEGO ŚRODOWISKA… Z przyjemnością informujemy, że znana działaczka społeczna, Jadwiga Łopata, znalazła się w gronie Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet.

Na wiadomość o nominacji Jadwiga powiedziała: ”…Bardzo się cieszę, że doceniono moją pracę na rzecz promocji proekologicznego trybu życia. Polska ma ogromny potencjał aby stać się wiodącym krajem w zakresie ekologicznych rozwiązań. EKOCENTRUM ICPPC, które prowadzę od wielu lat wspólnie ze swoim synem, jest jedynym w Polsce miejscem, gdzie można zobaczyć jak działają kompleksowe ekologiczne rozwiązania techniczne w gospodarstwie domowym. Taki pokaz bardzo ułatwia zrozumienie zasad ich działania i przekonuje do ich stosowania w praktyce…”

grudzień 2011
Jadwiga Łopata Ambasadorem Przedsiębiorczości Kobiet
EKOCENTRUM ICPPC odwiedzili mi. : następca tronu Wielkiej Brytanii, Książę Karol; Laureat Oskara, Pan Jan A.P. Kaczmarek oraz 30 najpiękniejszych kobiet z całego świata, finalistek konkursu MISS SUPRANATIONAL 2010. Naszych gości częstujemy najlepszą ekologiczną, lokalną żywnością.

”…Serdecznie zapraszam do odwiedzenia EKOCENTRUM ICPPC, do udziału w ciekawych warsztatach, które prowadzimy i do współpracy… KAŻDY POWINIEN NAS ODWIEDZIĆ ABY ZOBACZYĆ, ŻE MOŻNA ŻYĆ WYGODNIE I CIEKAWIE NIE NISZCZĄĆ NATURALNEGO I KULTUROWEGO ŚRODOWISKA…”-
podkreśliła Jadwiga Łopata, laureatka Nagrody Goldmana zwanej ekologicznym Noblem z roku 2002. To właśnie ta nagroda pozwoliła na rozbudowę EKOCENTRUM ICPPC, które funkcjonuje na bazie gospodarstwa w pięknej podkrakowskiej wsi.
SZCZEGÓŁY: www.eko-cel.pl

KONTAKT: Jadwiga Łopata, tel./faks +48 33 8797114, biuro@icppc.pl www.eko-cel.pl