EKOCENTRUM ICPPC
34-146 Stryszów 156
tel +48 33 879 7114
e-mail biuro@icppc.pl

Mapa Polski Targeo
Powered by Targeo® | AutoMapa®

DOJAZD:

Samochodem
Od strony Krakowa jechać drogą E7 (Zakopianką) w kierunku na Chyżne, Zakopane. W Głogoczowe odbić na drogę nr 52 w kierunku na Bielsko – Biała i Wadowice. W miejscowości Brody skręcić w lewo na Stryszów / Palcze, następnie za drogowskazami przez Leśnicę, Stronie, Zakrzów do Stryszowa. W Stryszowie za Urzędem Gminy (ok. 200m) skręcić w prawo za kierunkowskazem EKOCENTRUM ICPPC.

Od strony Bielska – Białej i Oświęcimia – przejechać Wadowice i w miejscowości Klecza Dolna skręcić za wiaduktem w prawo na Stryszów. Następnie jechać przez Łękawicę i Dąbrówkę do Stryszowa. W Stryszowie minąć po prawej szkołę i ośrodek zdrowia, następnie 500m dalej po lewej skład budowlany. 200m za składem budowlanym skręcić w lewo pod górę za kierunkowskazem EKOCENTRUM ICPPC.

Minibusem
Do Stryszowa kursują bezpośrednie minibusy z Krakowa, Wadowic oraz Kalwarii Zebrzydowskiej. Aktualne rozkłady jazdy dostępne są na stronie gminy http://www.stryszow.pl/gmina/komunikacja

Pociągiem
Do Stryszowa można dojechać pociągiem z Krakowa i Zakopanego. Należy upewnić się czy dany pociąg zatrzymuje się na stacji Stryszów.

Potoczek zlokalizowany jest 1.5 km od stacji kolejowej. Niestety w Stryszowie nie ma taksówek.

Jak dojść na do EKOCENTRUM ICPPC z dworca?
Po wyjściu przed budynek dworca skręcić w lewo. Minąć po prawej szkołę (jest na przeciwko dworca) i ośrodek zdrowia, następnie 500m dalej po prawej Sklep Maks a po lewej skład budowlany. 100m za składem budowlanym skręcić w lewo za kierunkowskazem EKOCENTRUM ICPPC. Iść dalej asfaltówką – za torami skręcić w lewo; dalej pod górę za drogowskazami.

IMG_3392

Dojście z drogi głównej – droga do EKOCENTRUM ICPPC znajduje się pomiędzy sklepem Maks/piekarnią a stacją benzynową.